alt1ALTYAPI

Ar-ge, altyapı, teknoloji ve labaratuvar hizmetleriyle sektörde rakipsiz olan ETİLEN Hijyenik Çamaşır Yıkama Fabrikası hijyen için ilk adımın, çamaşır yıkamanın her aşamasında arıtılmış su kullanmaktan geçtiğinin bilinciyle alt yapısında günlük 110 ton su arıtma kapasitesine sahip bir arıtma tesisi de barındırıyor... Ve periyodik laboratuvar ölçümleriyle hem hizmet kalitesini pekiştiriyor, hem de yıkadığı çamaşırların ömrüne ömür katıyor...

TEKNİK DONANIM

ETİLEN Hijyenik Çamaşır Yıkama Fabrikasında son teknoliji makineler kullanılmaktadır. Tüm teknik donanım kendi sektörünün tartışmassız lideri olan firmalardan temin edilmiştir. Sahip olduğu mükemmel donanım sektördeki rakipsiz duruşunun bir nedenidir.

alt2ARITMA TESİSİ

ETİLEN Hijyenik Çamaşır Yıkama Fabrikasında yıkamanın her aşamasında içinde bakteri bulundurmayan, 4-5 Fransız sertliğinde arıtılmış su kullanılmaktadır. Zira hijyen için çamaşır yıkamanın her aşamasında arıtılmış su kullanmak bir zorunluluktur.

BUHAR JENERATÖRÜ

Yıkanan çamaşırların hijyenik olabilmesi için yıkama başlangıcında “TERMAL DEZENFEKSİYON” sürecine tabii tutulmaları gerekmektedir. ETİLEN Hijyenik Çamaşır Yıkama Fabrikası’nda çamaşırların hijyenik yıkanması buhar jeneratörü yardımıyla 85derecede 15dakika TERMAL DEZENFEKSİYON işlemi ile başlamaktadır.

alt3OTOMATİK DOZAJLAMA ÜNİTESİ

ETİLEN Hijyenik Çamaşır Yıkama Fabrikasında yıkamanın her aşamasında uygulanan işlemlerin standardizasyonu önem taşımaktadır. Tam da bu nedenle kişisel hatalara mahal vermemek için tüm makinalar deterjenlarını otomatik dojazlama ünitesinden dışardan müdahale edilmeksizin almaktadırlar.

LABORATUVAR

ETİLEN Hijyenik Çamaşır Yıkama Fabrikası laboratuvarında; su sertliği, demir, bakteriyolojik güvenlik ölçümleri dışında müşterilerin kumaşlarının yıpranmışlığı, üzerindeki lekeler de değerlendirilmekte ve müşteriler bu konuda bilgilendirilmektedir.